tablest-security-_1_

Quick Heal Tablet Security for Android

155,000 تومان

توقف تبلیغات ناخواسته که موجب مصرف بالانس اعتبار و داده های اینترنتی می شوند.

صرفه جویی در زمان و اطمینان از بهره وری با مسدود کردن بی دردسر تماس ها و پیام های کوتاه ناخواسته.

تهیه پشتیبان از تمامی اطلاعات با ارزش در اکانت حذف مدیریت دستگاه (RDM).

4,000,000.00 تومان

شناسه محصول: Quick Heal Tablet Security for Android

توضیحات محصول

امنیت اطلاعات ارزشمند فوق العاده آسان است.

 
 
 

این نرم‌افزار دستگاه شما و محتویات آن را با استفاده از ویژگی های ضد سرقت (Anti-Theft) و به روزرسانی آسان در برابر ويروس محافظت می‌كند. این نرم‌افزار از دستگاه های تلفن همراه شما در برابر ویروس های ثبت شده حفاظت مي‌كند و امنيتي كامل را براي دارندگان اين وسايل در برابر تهدیدات شناخته شده و ناشناخته ،براي دیدن سایت‌هاي امن فراهم می کند .ویژگی های ضد سرقت (Anti-Theft) به قفل کردن دستگاه، از بین بردن اطلاعات محرمانه و پيدا كردن دستگاه تلفن خود در صورت گم یا دزدیده شدن ، کمک می کند.

این نرم‌افزار یک برنامه بسیار ساده و کاربرپسند با ویژگی های شگفت انگیز مانند بلوک كردن تماس ، بلوک كردن SMS، ویژگی‌هاي ضد سرقت (Anti-Theft) و حفاظت از ویروس می باشد.

Virus Protection

امنیت فایلهای سیستمی تبلت شما را در برابر رفتارهای مشکوک تامین می نماید. به صورت فعال در حافظه آن باقی می ماند و کلیه فایلهایی که باز و در حال اجرا هستند و یا به صورت ذخیره شده در کارت حافظه شما قرار دارند را اسکن می نماید.

Web Security

دسترسی به سایتهای تقلبی که امکان دزدیده شدن اطلاعات باارزش شما را محتمل می سازند، مسدود می نماید. امکان کنترل دسترسی والدین را فعال نموده تا بر عملکرد کودکان و افراد دیگری که از تبلت شما استفاده می نمایند نظارت داشته باشید.

Device Scanning

هرگونه رفتار مشکوکی بر روی دستگاه موبایل شما قابل شناسایی می باشد. اسکن منظم به ایمن بودن سیستم شما در برابر بدافزارهای ناشناخته کمک می نماید.

Call Block and SMS Block

این قابلیت باعث می شود که شما تماس های ناخواسته، SMSهای ناخواسته ، اسپم، SMS از افراد مشخصی در دفترچه تلفن خود و یا شماره های نا آشنا را مسدود نمایید . امکان پیکربندی آسان لیست سیاه و لیست سفید فراهم می گردد.

Anti-Theft

کمک به ردیابی، قفل نمودن و حذف داده های شخصی شما ، هنگام مفقود شدن و یا زدیده شدن دستگاه شما را از طریق یک SMS از پیش تعریف شده میسر می سازد. با ارسال SMS تبلت شما زنگ خواهد خورد ( این ویژگی هنگامی که محل قراردادن تبلت خود را فراموش نموده اید بسیار سودمند خواهد بود)

Backup

گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات با ارزش شخصی شما نظیر، شماره های تماس، SMS ها، زمانبندی کارها و تصاویر بر روی Cloud (ابر پشتیبان) . این امکان به شما اجازه بازیابی اطلاعات در صورت حذف شدن و یا پاک شدن اطلاعات را می دهد.

Performance Monitor

این ویژگی به شما جهت بررسی عملکرد دستگاه، نظارت بر نحوه مصرف شارژ، افزایش سرعت سیستم و مشاهده گزارشهای اجرایی، کمک می نماید.

Network Monitor

این قابلیت به مدیریت شبکه ای که توسط سیستم شما در حال استفاده است کمک می نماید. شما قادر خواهید بود داده های جاری در حال استفاده را چک و کنترل نمایید.

Remove Personal data

به صورت مطمئن تماس ها، SMSها، تقویم کاری و اطلاعات کارت حافظه را به صورت دائمی حذف می نماید به گونه ای که دیگر قابلیت بازگشت را نداشته باشند.

Reports

ارائه اطلاعات کامل از گزارش ها نظیر مسدود شدن رفتارهای مشکوک، پیامک ها، تماس ها، بروزرسانی، نسخه پشتیبان، ضد سرقت و امنیت وب.

Messenger

آخرین اطلاعات مربوط به محافظت از تبلت، هشدارهای امنیتی و سایر موارد مهم را نمایش می دهد.

Regular Automated Virus Updates

آپدیت ها را به صورت اتوماتیک دریافت می نماید و امنیت کامل دستگاه شما را تضمین می نماید.

 


نیازمندیهای سیستم (System Requirements)

Supported Versions of Android

  • Android 2.1 and above

Supported Resolutions of Android

  • Small screen – 7 inches – 1024×600 , 800 x 480
  • Large screen – 10 inches – 1280×800

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این محصول دیدگاه می‌نویسد. “Quick Heal Tablet Security for Android”